| تبریک سال نو |
پنجشنبه 3 آذر 1401

بنام مهری که همیشه کنار ماست                   

پدید­آورنده شکوفه­های بهاری را که متجلی امید و پیروزی ست، می­ستایم. همانا منشا اندیشه نیک است منور کننده راهکه به ما می­گوید گفتار­مان را با کردار خود همساز کنیم. و با یار همدیگر،کار و کوشش، خانه و روستا، شهر و کشوری آباد پدیدآوریم. ما را به شادی پراکنی و مهرگستری مزین گردانید تا دستیاران او در کار آفرینش، پدیدآورنده­ی جهان بهتر برای خود و برای دیگر مردم جهان باشیم. می­ستایم تو را که مرا کشوری عطا فرمودی با غنی­ترین هم وطن­هایم. ودر آن سبلان سرفراز را آفریدی تا بزرگ مردان وزنان دورانت را در آغوش عبدی فروکشد و فرو فرح بر آنان مستولی گردد و عروس کوه های جهان باشد. البرز بالابلند را آفریدی تا آرش کمانگیر تیرش را از  فراز آن بپراند و مرزهای ایران را تا فراسوی پندار بگستراند.  زاگرس سخت گذر را آفریدی تا دامان آن سخت مردان رادمنش را بپروراند. رود ارس و کارون فراخ بستر و خلیج همیشه پارس را آفریدی و تاج ایران را کاسپین قراردادی تا ایران را جاودان بالنده بگردانند. در آستانه سال نو ترانه ی ستایش ما را  که  از ژرفای دل، فراز می شود بشنو و خواست هایمان را برآورده ساز. نیروی پایداری را در ما بیفزا تا بر کاستی ها چیره گردیم و در پیکار زندگی سربلند باشیم. در  خانه هایمان پسران و دختران سینه ستبر و بلندبالا و زیبا را فزون بگردان و ما را که ستایش گران توایم پیروز گر بساز. به ما تندرستی و توانایی ارزانی بدار تا همه ی آن چیزها را که به زندگی شکوه و شادمانی می بخشند  فرا چنگ آوریم. بشود که روشنایی تو بر زندگانی ما پرتو بیفشاند. بشود که در خانه های­مان شادمانی و پر خواستگی ریشه بگستراند. بشود که دانش نیک، به یاری مان آید و ما را به سوی زندگی بهتر راه بنماید. بشود که در خانه هایمان فرزندانی زیبا پیکر و دانا و توانا زاده شوند... فرزندانی زورمند و گویا و رزمنده درراه کشور... فرزندانی آراسته به اندیشه و گفتار و کردار نیک که دریابند خانه و خانواده و روستا و شهر و کشور را؛ و این همه را خواستاریم: برای اینکه اراده ی تو را که پیشرفت و نوسازی جهان است جامه ی کردار بپوشانیم، برای اینکه زمین را جست گاهی بزرگ برای مردمان سازیم. برای اینکه پیرو خرد باشیم و از خرافه باوری که دستاورد اهریمن است روی برگردانیم. برای اینکه ریشه دروغ برکنیم و آیین نیاکانمان را که  همساز با هنجار آفرینش است برجا داریم. پس ای دادار بزرگ که چرخه هستی جز به داد تو نمی چرخد، به ما دانش و توانش بیشتر ارزانی کن تا اراده تو را در زندگانی خود به کردار درآوریم.

در این زایش عشق و شکوه شکوفه ها و نغمه سرایی بلبل شیدا، پیوند مقدسی که بین من و همکارانم هست مجدداً مستحکم تر از سال های قبل گره می زنم ... و برابر قسم وفاداری که با خود وکارکنانم وکارم بستم هرگز از خاطر به دور نمی دارم و نمی توانم هم داشته باشم.

 سالی که در پیش روداریم سال بهره برداری از سعی و تلاش رادمردان و زنان بزرگی ایست که لحظه به لحظه به یاری و کمک ما آمدند و شاید اکنون در صف ما نباشند، با یاد این دوستان و به پاس بانی زحمات آنها برنامه های اجرایی امسال را با اهتمام بیشتر شروع خواهیم کرد؛ اما آنچه در به دست آوردن این پیروزی، مهم و بلکه اساسی است نظم و انضباط است، در  جهش های بزرگی که به سوی آینده های درخشان و بازهم بهتر و بهتر در پیش داریم کلید توفیق ما در تلاش کردن در چارچوب نظم و انضباطی محکم و تزلزل ناپذیر است. می خواهم با برنامه ای منسجم و پیش بینی های صحیح و دقیقی که تاکنون برای آینده مجموعه خود انجام دادیم و با بهره گیری از تلاش ها و تجربیات سال های گذشته با اراده ای راسخ و به پشتیبانی شما همکاران به پیشواز سعادت خود برویم و با ساخت دستگاه بهینه سازی راندمان انرژی نیروگاه­های حرارتی با استفاده از ژنراتور­های مبدل حرارت که مستقر در پارک علم و فناوری اردبیل شده است. وتوسعه بازار یابی این طرح  و همزمان راه اندازی تولید دستگاه های استخراج رمز ارز با ظرفیت های صنعتی را نوید ی دهم درنهایت بیاناتم امسال را سال شجاعت و جهش­ها جسورانه اقتصادی می بینم، باشد با ناخدایی دور اندیشانه و همکاری منسجم شما همکاران به سرعت و سلامت به اهداف توسعۀ بازار فروش ارائه خدمات گسترده محصولاتمان برسیم.

درودی بر قلب های پر از مهر

 

 

موتور گازی MWM TCG 2032

مشاهده

موتور گازی MWM TCG 2020

مشاهده

موتور گازی MWM TCG 3016

مشاهده

موتور CAT GenSet G3520H

مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نظر