درباره ما
درباره ما

درباره شرکت برنا سبلان اردبیل

موسسه برنا سبلان اردبیل از زمان 03/11/1381 توسط خانم معصومه عشقی آذر برق و دکتر منوچهر بی زبان مقدم تاسیس شده است. و با فعالیت در حوضه های " مخابرات، برق، و تجهیزات حفاظتی و نظارتی، آب، طراحی و اجرا نیروگاه های پراکنده و تولیدکننده ماینر کارتال " دارای پروانه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت معدن و تجارت است. بیش از 100 اختراع و بیست وسه جلد کتاب فنی و 25 محصول قابل ارائه و استراتژیک را به خود به وجود آورده و چون این محصولات انحصاری و ازلحاظ حقوق معنوی متعلق به مجموعه ماست رقابت تجاری منحصربه فردی را به خود اختصاص داده است. هم کنون با توسعه مجموعه خود بخش مستقل برای فعالیت درزمینۀ IT را فراهم ساختیم و وارد IOT , IIOT  شدیم.

 

ما در مجموعه خود ،با نگرش «فناوری انسان محور»  هر چالشی را به منزله یک فرصت می انگاریم و معتقدیم دقیقاً به یکی از پیشتازان شناخته شده در صنعت فناوری های مختلف تبدیل خواهیم شد. اعتقاد و ایمان ما «بهترین بودن در جهان است»؛ جایگاه اول در سهم بازار جهانی را به خاطر منحصربه فرد بودن محصولاتمان به ارمغان خواهیم آورد؛ ما ضمن نگرش به ژرفای زمان، در حال خلق ساختاری محکم و استوار و پایدار در عرض زمان و پژوهش و توسعه و نیل به آمال و اعتقادات خود در تجارت هستیم که مواد اولیه ما ابتکارات در مدیریت، نوآوری در اجرا و اختراعات برای نیاز جامعه، تولیدی مطمئن و ارزان و عرضه سریع و بدون رقابت و خدماتی بی نظیر ما می باشد.

 

ما از همان ابتدای کار نقش نیروی انسانی و فرهنگ سازمانی در پیشبرد استراتژی ها را درک کردیم؛ لذا بر مکانیسم یادگیری بسیار تاکید داشتیم. اگرچه ما خصوصیات همکاری گروهی را کمتر داشتیم ولی از پشتکار و خلاقیت در سطح بالایی برخوردار بودیم. با این اوصاف مدیریت برنامه های خاصی را برای مجموعه دنبال کرده اند. توسعه خلاقیت در بین نیروهای موسسه و آماده نگهداشتن آن ها باعث شده که هرگاه مدیران تصمیمی استراتژیک بگیرند، به راحتی به اجرا گذاشته شود. ما از راه نوآوری فناوری و محصولاتی عرضه می کنیم که زندگی ایمن تر، راحت تر و بهره ورتری را با حفظ محیط زیست فراهم آورد.

 

ما بر بنیان اعتماد و احترام، روابط نزدیکی با مشتریان و شرکای کسب وکار خود به محصولاتمان گارانتی و خدمات شبانه روزی ایجاد کرده ایم. "

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نظر