بنام پروردگار مهربانی

«تنها راه نجات کشور، اقتصاد مقاومتی است. رفع تحریمها هر چند از باب رفع ظلم و احقاق حقوق ملّت ایران کار لازمی است، لیکن گشایش اقتصادی و بهبود معیشت و رفع معضلات کنونی جز با جدّی گرفتن و پیگیری همه‌‌جانبه‌ی اقتصاد مقاومتی میسر نخواهد شـد. امید است که مراقبت شود که این مقصود با جدیت تمام دنبال شود و بخصوص به تقویت تولید ملّی توجّه ویژه صورت گیرد» حضرت امام خامنه ای

موسسه برنا سبلان اردبیل از زمان 1383/11/03تأسیس  و با فعالیت در بیشتر نقاط کشور پهناورمان در زمینه خدمات فنی طراحی و تولید بیش از چهل پروژه مبتکرانه و نو آورانه و فعالیت در پروژه تحقیقاتی در شاخه های مختلف صنعتی و علمی ، به رشد خود ادامه می دهد .و به یکی از موسسات مطرح  در زمینه فناوری اطلاعات  و علمی تبدیل شده است . بیش از 100 اختراع و بیست و  سه جلد کتاب  فنی و8 محصول قابل ارائه و استرا تژیک  را به خود  به وجود آورده وچون این محصولات انحصاری و از لحاظ حقوق معنوی متعلق به مجموعه ماست رقابت تجاری منحصر بفردی را به خود اختصاص داده است. محصولات ما  شامل لوازم حفاظتی  مانند محافظ بوبین های کنتاکتور B.S.A،محافظ دمای روغن موتور O.T.C، همچنین محصولات  نظارتی مانند دستگاه نظارت بر حفاری چاه های کشاورزی و انواع سیستم های کنترل پارامتری و از راه دور  می باشد. ما همچنان تولید کننده‌ای مورد اعتماد و به نام در این زمینه هستیم و گواهی های تاییدیه فنی ما بین این موضوع  می باشد.

ما در مجموعه خود «موسسه برنا سبلان اردبیل» هر چالشی را به منزله یک فرصت می‌انگاریم و معتقدیم دقیقاً به یکی از پیشتازان شناخته‌شده در صنعت فناوری های مختلف تبدیل خواهیم شد. اعتقاد و ایمان ما  «بهترین بودن در جهان است» ؛جایگاه اول در سهم بازار جهانی را به خاطر منحصر بفرد بودن محصولاتمان به ارمغان خواهیم آورد ؛ ما ضمن نگرش به ژرفای زمان ، در حال خلق  ساختاری محکم و استوار و پایدار  در عرض زمان  و  پژوهش و توسعه و نیل به آمال و اعتقادات خود در تجارت هستیم که مواد اولیه ما ابتکارات در مدیریت،  نوآوری در اجرا و اختراعات برای نیاز جامعه،  تولید ی مطمئن  و ارزان و عرضه سریع و بدون رقابت و خدماتی  بی نظیر ما می باشد.

موسسان و اعضای این موسسه با ایمان به جهانی آباد و ایرانی سربلند ودر نظر گرفتن استعدادها و امکانات عقلائی اعضا و شرایط و امکانات محیطی تاسیس و هم راستا با چشم انداز 1404 دست در دست هم دادند تا بتوانند نامی ماندگار در عرصه پیشرفت و بالندگی کشور ارمغان آورند.

مدیران موسسه " موسسه برنا سبلان اردبیل "،  مفتخراند به اینکه با اعضایی با تحصیلات عالی و مجرب و متعهد که بیش از یک دهه پیشینه فعالیت و همکاری با نوشتن چندین مقاله، ارائه سمینار ها و پروپوزال ها در حوضه ها و رشته های مختلف ثبت چندین اختراع و و صنعتی سازی آنها و تولید و عرضه محصولات و اخذ تاییدیه های فنی اجرایی در رشته های مختلف علمی و صنعتی و همکاری مستمر با شرکت های محترم برق، آب، مخابرات، جهاد کشاورزی، شرکت های خصوصی و انجام عملیات طراحی و نصب و اجرا و ارائه خدمات فنی در اکثر قریب به اتفاق استان ها ی کشور عزیزمان گامهای کوچکی در جهت خدمت به جامعه صنعتی، مخابرات، برق و پژوهشی میهن عزیزمان برداشته اند.با این پشتوانه و هم سو با منویات حضرت امام اساسنامه ای به قرار زیر تدوین و تمامی اعضا موسسه  متعهد شدند، تا زمان محقق شدن کامل اساسنامه تمام توان خود را بکار گیرند.

* هم اکنون این موسسه در پارک علم وفن آوری مستقر بوده وبرای ارزیابی شرکت های دانش بنیان اقدام نموده و برمبنای دانش محور و فناوری در پنج محور تحقیق و پژوهش، طراحی و ساخت، تولید، خدمات فنی اجرایی، مشاوره فنی و توجیهی  فعال است. و در این خصوص باهمت والای نیروی متخصص و خلاق پروژه های متعددی را در بیشتر نقاط کشور پهناورمان با سر بلندی به اتمام رسانده است.

ما در « موسسه برنا سبلان اردبیل »هر چالشی را به منزله یک فرصت می‌انگاریم و معتقدیم دقیقاً به یکی از پیشتازان شناخته‌شده در صنعت فناوری های مختلف تبدیل خواهیم شد. اعتقاد و ایمان ما  «بهترین بودن در جهان است» ؛جایگاه اول در سهم بازار جهانی را به خاطر منحصر بفرد بودن محصولاتمان که حاصل اختراعات و ابتکارات ما است به ارمغان خواهیم آورد ؛ ما ضمن نگرش به ژرفای زمان، در حال خلق  ساختاری محکم و استوار و پایدار  در عرض زمان و پژوهش و توسعه و نیل به آمال و اعتقادات خود در تجارت هستیم که مواد اولیه ما ابتکارات در مدیریت،  نوآوری در اجرا و اختراعات برای نیاز جامعه،  تولید ی مطمئن  و ارزان و عرضه سریع و بدون رقابت و خدمات  بی نظیر ما می باشد.

این مجموعه با ایمان و اعتقاد به تعالی و پیشرفت وطن عزیزمان و با عزمی راسخ در خدمت شما مسئولین متعهد و مدير و مدبر می باشد.

با سپاس  

مدیریت موسسه برنا سبلان

 آقای منوچهر بی زبان مقدم